Wiele osób tworzy wspaniałe i bardzo wartościowe produkty cyfrowe np: e-booki, audiobooki, poradniki, mp3, kursy szkolenia i niestety mają później problem z ich sprzedażą. Nie wiedzą w jaki sposób i gdzie mogą sprzedać swoje produkty. Założenie i prowadzenie własnego sklepu jest kosztowne i często nieopłacalne zwłaszcza jeżeli w ofercie znajduje się kilka lub tylko jeden produkt. Zakup domeny, hostingu i reklamy to ogromny i bardzo często nieopłacalny wydatek, który nigdy może się nie zwrócić.

Rozwiązaniem jest sprzedaż produktów w takim serwisie jak nasz gdzie sprzedawca nie ponosi, na początku, żadnych kosztów, prowadzenie sklepu oraz dodawanie i edycja produktów, bez względu na ich liczbę, jest darmowa. Sprzedawca płaci, ustaloną prowizję, dopiero gdy sprzeda jakiś produkt.

Nasz serwis jest idealnym miejscem dla tych, którzy tworzą produkty cyfrowe i planują w ten sposób zarabiać i stworzyć sobie w ten sposób dodatkowe lub nawet główne źródło dochodu a często nie mają czasu, ochoty lub też wiedzy o tym w jaki sposób uruchomić sprzedaż i zacząć zarabiać na sprzedaży swoich produktów.

Jest też miejscem dla osób lub firm, które już prowadzą sprzedaż ale szukają dodatkowych kanałów dotarcia do klientów po to aby zwiększyć dotychczasową sprzedaż.

Dla tych wszystkich osób i firm stworzyliśmy serwis, w którym każdy może otworzyć prosty sklep i sprzedawać w nim dowolne produkty-pliki cyfrowe takie, które po zakupie klient może pobrać na swój komputer.

 

Jak otworzyć własny sklep z produktami cyfrowymi

Jest to bardzo proste.  Wystarczy zarejestrować się w naszym serwisie. Przed rejestracja proszę bardzo uważnie przeczytać Regulamin. Zarejestrować można się tutaj.  Bardzo ważne jest aby podczas wypełniania formularza zaznaczyć pole „Chcę zostać sprzedawcą”.

Wypełniony formularz wysyłamy klikając w przycisk „ZAREJESTRUJ”.

Konto zostanie aktywowane w ciągu 24 godzin, otrzymasz e-mail z wiadomością, że Twoje konto jest już aktywne.

Od tego momentu masz pełen dostęp do Panelu, w którym możesz dodawać i edytować produkty, sprawdzać stan zamówień i swoją sprzedaż.

Nie musisz wrażać żadnego systemu płatności ani martwić się w jaki sposób dostarczyć kupione produkty klientowi. Wszystko to załatwia nasz system, który pobierze płatność i dopiero po jej zaakceptowaniu wyśle klientowi link do kupionego produktu.

 

Ile kosztuje utrzymanie i prowadzenie sklepu

Założenie i prowadzenie sklepu jest darmowe, nie ponosisz żadnych kosztów związanych z prowadzeniem sklepu tak długo dopóki nic nie sprzedasz. Od każdej transakcji pobieramy 30% prowizji . Każdy sprzedawca otrzymuje aż 70% wartości każdej sprzedaży, wszystkie opłaty związane z realizacją wypłat pokrywamy z naszej prowizji.

Wszystkie wpłaty jakich dokonują klienci wpływają na nasze konto. Raz w miesiącu rozliczamy się ze wszystkimi sprzedawcami, minimalna kwota do wypłaty to 50 zł. Na podany przez nich numer konta przelewamy zarobione pieniądze.

Za pobrana prowizję oczywiście wystawiamy faktury.