USŁUGI

O FIRMIE

USŁUGI TRANSPORTOWE

Od 1999 roku nieustannie podnosimy jakość świadczonych usług aby jak najlepiej móc sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów.  Inwestujemy w nowoczesny sprzęt.
Dysponujemy nowoczesnymi ciężarówkami o ładowności od 1 do 26 ton, a w razie potrzeby korzystamy ze sprawdzonych i rzetelnych przewoźników, dzięki czemu jesteśmy w stanie bardzo szybko zrealizować każde zamówienie.
Nasze ciężarówki  wyposażone są w systemy nawigacji satelitarnej i śledzenia dzięki czemu zawsze wiemy gdzie znajduje się każda z naszych ciężarówek . Oznacza to, że zawsze wiesz dokładnie, gdzie znajduje się twój ładunek. Oferujemy pełne ubezpieczenie cargo ładunku podczas całego procesu transportu.

Potrzebujesz wysyłać małe ilości towarów?

Idealnym rozwiązaniem będzie nasza usługa LTL / drobnicowa, która polega na łączeniu mniejszych przesyłek na tej samej trasie. Dzięki takiemu działaniu możemy przewieźć twój towar po niższych stawkach.

Potrzebujesz wysyłać duże ilości towarów

W tym przypadku idealnym rozwiązaniem będzie nasza usługa FTL / całopojazdowa na terenie Polski oraz  Europy. Odbierzemy przesyłke  z wyznaczonego miejsca oraz dostarczymy pod wskazany adres punktualnie i bezpiecznie.

Gdy masz duży i lekki ładunek.

Jeżeli masz do wysłania ładunek który jest między ładunkiem cało pojazdowym a drobnicowym, to mamy dla ciebie idealne rozwiązanie – transport ładunków częściowych PTL. Jeśli na jednej z naczep, na danej trasie, będzie wolne miejsce to będziemy mogli zaoferować transport serwisem częściowym. Zapewnimy szybki czas dostawy oraz mniej czynności związanych z przeładunkiem ponieważ przy tego rodzaju ładunkach nie ma potrzeby wożenia towaru do terminala dystrybucyjnego. To bardzo efektywne kosztowo rozwiązanie.