70% prowizji dla Ciebie

Ciężko pracujesz, poświęcasz bardzo dużo czasu na to aby tworzyć niesamowite produkty. Zasługujesz na to aby otrzymać jak więcej od każdej sprzedaży. Otrzymasz 70% wartości każdej sprzedaży a my z naszej prowizji będziemy pokrywać koszty utrzymania serwisu, reklamy oraz obsługi płatności. Ty masz się tylko skupić na Tworzeniu produktów.

Bez wyłączności

Swoje produkty cyfrowe możesz sprzedawać w naszym serwisie oraz w innych sklepach lub na stronach www. Nie ma żadnych kar ani umów na wyłączność. Dajemy Tobie do dyspozycji dodatkowy kanał dotarcia do Klienta.

Sam ustalasz ceny

Nie narzucamy odgórnie żadnych cen. Sam ustalasz cenę za swoje produkty ponieważ nikt lepiej od Ciebie nie wie ile warta jest Twoja wiedza i czas jaki wkładasz w stworzenie każdego produktu. Ceny możesz zmieniać w dowolnym momencie poprzez panel administracyjny.

Dodawaj i edytuj produkty kiedy chcesz

Możesz dodawać oraz edytować wszystkie swoje produkty kiedy tylko chcesz. Nasz serwis jest czynny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wszystkie zmiany jakie wprowadzisz będą widoczne od razu, bez czekania na akceptację administratora.

Automatyczna wysyłka do klienta

Nie musisz wdrażać żadnego systemu płatności ani innego obsługującego wysyłkę kupionych produktów. Wszystko to wykonamy za Ciebie, Dodaj produkt, opis, zdjęcia oraz ustal cenę i… gotowe. Resztą zamiemy się my. Przyjmiemy płatność od klienta i wyślemy kupione produkty.

Wypłata pieniędzy i faktury

Wszystkie wpłaty za zakupu w serwisie wpływają na nasze konto. Rozliczamy się z Tobą raz w miesiącu. Na podany przez Ciebie numer konta wypłacimy wszystkie zarobione przez Ciebie pieniądze Na koniec miesiąca wystawimy także fakturę za pobraną prowizję.

P_rejestracja