Haden.pl to platforma umożliwiająca sprzedaż oraz kupno produktów cyfrowych w postac plików do pobrania.

Wiele zdolnych osób tworzy wspaniałe i bardzo wartościowe produkty cyfrowe np. e-booki, audiobooki, poradniki, mp3, kursy, szkolenia czy oprogramowanie, produkty na których chcą zarabiać pieniądze.

Osoby te szukając miejsca w którym możesz sprzedawać swoje produkty najczęściej wpisują w wyszukiwarkę frazy:

Gdzie sprzedawać ebooki, poradniki?

Gdzie sprzedawać projekty graficzne?

Gdzie sprzedawać pliki mp3?

Gdzie sprzedawać gry, programy, skrypty?

Gdzie sprzedawać kursy, szkolenia?

i najczęściej nie znajdują polskiego serwisu który im umożliwi taką sprzedaż bez ponoszenia wysokich kosztów.

Założenie i prowadzenie własnego sklepu jest dosyć kosztowne i bardzo często raczej nieopłacalne zwłaszcza jeżeli ktoś chce otworzyć taki sklep a w ofercie ma kilka lub tylko jeden produkt. Zakup domeny, hostingu i reklamy to ogromny i bardzo często nieopłacalny wydatek, który nigdy może się nie zwrócić.

Rozwiązaniem jest sprzedaż produktów w takim serwisie jak nasz gdzie sprzedawca nie ponosi, na początku, żadnych kosztów, dodawanie i edycja produktów, bez względu na ich liczbę, jest darmowa. Sprzedawca płaci, ustaloną prowizję, dopiero gdy sprzeda jakiś produkt.

Nasz serwis jest idealnym miejscem dla tych, którzy tworzą produkty cyfrowe i planują w ten sposób stworzyć sobie dodatkowe lub nawet główne źródło dochodu a często nie mają czasu, ochoty lub też wiedzy a temat tego w jaki sposób uruchomić sprzedaż i zacząć zarabiać na sprzedaży swoich produktów cyfrowych.

Jest też miejscem dla osób lub firm, które już prowadzą sprzedaż ale szukają dodatkowych kanałów dotarcia do klientów po to aby zwiększyć dotychczasową sprzedaż.

W naszym serwisie każdy może się zarejestrować i sprzedawać dowolne produkty-pliki cyfrowe takie, które po zakupie klient może pobrać na swój komputer.